Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Modernizare DC 315 Mihaesti-Rudeni pe o lungime de 850 ml , in comuna Mihaesti , judetul Arges”
- Număr anunț
- DA20012196
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI RO25707881)
- Cod CPV
- 45233123-7 · Lucrari de constructii de drumuri secundare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415.343,75 RON
- Valoare atribuită
- 414.937,50 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2018 13:12
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
414.937,50 RON
din 415.343,75 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 406,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.