Ofertă acceptată Cumpărare directă

DICLOFENAC 1%, gel

Număr anunț
DA20017369
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740 RON
Valoare atribuită
740 RON
Data publicării
05.04.2018 10:42
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740 RON

din 740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.