Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casca cu tub acustic pentru NOKIA THR 880i tip IM-8071-N1

Număr anunț
DA20016709
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Tulcea (CUI 4321488)
Furnizor / câștigător
SPRINTER 2000 SA (CUI RO6620460)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172,25 RON
Valoare atribuită
1.172,25 RON
Data publicării
05.04.2018 10:06
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172,25 RON

din 1.172,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.