Ofertă acceptată Cumpărare directă

dale din cauciuc cu caracter amortizator marca Reflex

Număr anunț
DA20017284
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI RO13852128)
Furnizor / câștigător
NORDINOVA SRL (CUI RO26011674)
Cod CPV
33682000-4 · Dale de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.929,80 RON
Valoare atribuită
1.929,80 RON
Data publicării
05.04.2018 10:36
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.929,80 RON

din 1.929,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.