Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet medicamente penitenciarul iasi
- Număr anunț
- DA20007318
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.670,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.670,02 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 16:14
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.670,02 RON
din 3.670,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro