Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicator biologic Abur FIOLA cu mediu de cultura inclus B Stearothermophilus 10 x6 ( ATCC 7953 )
- Număr anunț
- DA20015559
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 08:57
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro