Ofertă acceptată Cumpărare directă

DALI lucrare "Extindere ,reabilitare si echipare Scoala Nr. 1 Slobozia ,com.Stanisesti,jud. Bacau"

Număr anunț
DA20019305
Autoritate contractantă
COMUNA STANISESTI (CUI 4670216)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION ART SYSTEM S.R.L. (CUI 39007098)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.014 RON
Valoare atribuită
14.014 RON
Data publicării
05.04.2018 12:40
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.014 RON

din 14.014 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.