Ofertă acceptată Cumpărare directă

modificare instalatie ventilare

Număr anunț
DA20017222
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
DIA INSTAL SRL (CUI RO32103977)
Cod CPV
42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.793,64 RON
Valoare atribuită
4.793,64 RON
Data publicării
05.04.2018 10:33
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.793,64 RON

din 4.793,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.