Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Scule cu motor nr. 2

Număr anunț
DA20012244
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.354,43 RON
Valoare atribuită
1.354,43 RON
Data publicării
04.04.2018 13:16
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.354,43 RON

din 1.354,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.