Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cascaval horeca top calup ~ 1.5 kg

Număr anunț
DA20015516
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII U.M.01420 (CUI 15091210)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396 RON
Valoare atribuită
396 RON
Data publicării
05.04.2018 08:53
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396 RON

din 396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.