Atribuită Cumpărare directă

Servicii de editare, tehnoredactare și tipărire publicație cu apariție trimestrială

Număr anunț
DA36064773
Autoritate contractantă
ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
Furnizor / câștigător
ALL CRIS EVENTS SRL (CUI 38253434)
Cod CPV
79550000-4 · Servicii de dactilografiere, de prelucrare de text si de tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
03.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON