Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lowepro FastPack 250 AW II Negru
- Număr anunț
- DA20017308
- Autoritate contractantă
- R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.347,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.347,03 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 10:38
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.347,03 RON
din 2.347,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro