Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Medicina de Familie-anexa 2 legea 98/2016
- Număr anunț
- DA20018593
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- DR. MORARIU CARMEN GABRIELA - MEDIC INDEPENDENT, MEDIC SPECIALIST, MEDICINA DE FAMILIE, MEDICINA SPORTIVA (CUI 37155780)
- Cod CPV
- 85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 11:52
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro