Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii video filmare profesionala eveniment

Număr anunț
DA20018831
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PRICHINDEL ALBA IULIA (CUI 4331511)
Furnizor / câștigător
IMAGINE9 (CUI 35365956)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.005 RON
Valoare atribuită
5.005 RON
Data publicării
05.04.2018 12:07
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.005 RON

din 5.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.