Ofertă acceptată Cumpărare directă

bonuri valorice motorina 50 lei

Număr anunț
DA20006929
Autoritate contractantă
Liceul "Preda Buzescu (CUI 2539479)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI RO15138150)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050,50 RON
Valoare atribuită
1.050,50 RON
Data publicării
03.04.2018 15:39
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
06.04.2018 20:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050,50 RON

din 1.050,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.