Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta MFC BROTHER A4 MONO
- Număr anunț
- DA20020204
- Autoritate contractantă
- SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
- Furnizor / câștigător
- EAST WEST SRL (CUI RO14658538)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685 RON
- Valoare atribuită
- 685 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 13:46
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
685 RON
din 685 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro