Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate de imagine Lexmark MS810 LXTON-52D0Z00
- Număr anunț
- DA20019881
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 16772104)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI RO20649429)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313,20 RON
- Valoare atribuită
- 313,20 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 13:20
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
313,20 RON
din 313,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro