Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MYF 1.5mmp verde-galben
- Număr anunț
- DA20019791
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- DIODOR IMPORT EXPORT SRL (CUI RO4984901)
- Cod CPV
- 31300000-9 · Sarma si cabluri izolate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 13:15
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 18:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro