Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pipe/ pipa Guedel ,Electrozi/ electrod EKG neonatali,Canula/ canule Yankauer cu tub aspiratie

Număr anunț
DA20018560
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
VALDOMEDICA TRADING SRL (CUI 23100700)
Cod CPV
33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,20 RON
Valoare atribuită
294,20 RON
Data publicării
05.04.2018 11:50
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,20 RON

din 294,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.