Atribuită Cumpărare directă

SCHELA TELESCOPICA

Număr anunț
DA36067009
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44212310-5 · Schele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.990 RON
Data publicării
03.07.2024 14:27
Data finalizării
04.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.990 RON