Atribuită Cumpărare directă

Laptop Acer Aspire 3 A315-59

Număr anunț
DA36067198
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.731,04 RON
Data publicării
03.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.731,04 RON