Atribuită Cumpărare directă

Bosch 1600A02T5P - Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 8 Ah

Număr anunț
DA36067479
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.442,86 RON
Data publicării
03.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.442,86 RON