Ofertă refuzată
Cumpărare directă
pachet lunar de alimente
- Număr anunț
- DA20001839
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 15792219)
- Furnizor / câștigător
- COGELAND SRL (CUI RO15871487)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.677,40 RON
- Valoare finală
- 3.677,40 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 10:34
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.