Ofertă refuzată Cumpărare directă

Curs Comunicare, relatii publice si protocol perioada 08-15.04.2018

Număr anunț
DA20000373
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA UNIVERSITARĂ COLUMNA (CUI RO32781309)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226,90 RON
Valoare finală
1.226,90 RON
Data publicării
02.04.2018 16:00
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
08.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.