Ofertă refuzată Cumpărare directă

SET CAMP CEZARIANA

Număr anunț
DA20011322
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
GENERAL MED SRL (CUI RO12442715)
Cod CPV
19420000-6 · Fibre textile artificiale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare finală
2.550 RON
Data publicării
04.04.2018 12:06
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
09.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.