Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GELOFUSINE 4%, flacon PE (Ecoflac Plus) 500 ml cu dublu port de administrare FE95513
- Număr anunț
- DA20009863
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 808,80 RON
- Valoare finală
- 808,80 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 10:27
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.