Ofertă refuzată Cumpărare directă

Comuna Olteni - Achizitie BV 30 lei / fila

Număr anunț
DA20008670
Autoritate contractantă
COMUNA OLTENI (CUI 6853171)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521 RON
Valoare finală
2.521 RON
Data publicării
04.04.2018 09:14
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
09.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.