Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie puieti forestieri specia Molid
- Număr anunț
- DA20007515
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC ARDUD R.A. (CUI 27389563)
- Furnizor / câștigător
- CONCOLOR ART S.R.L. (CUI 21247918)
- Cod CPV
- 03452000-3 · Arbori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare finală
- 2.250 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 16:52
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.