Atribuită Cumpărare directă

PACHET WINDOWS 11 PRO + OFFICE 2021 PRO PLUS LICENTA ELECTRONICA

Număr anunț
DA36067730
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA CONSTANTA (CUI 21245640)
Furnizor / câștigător
NEW BUSINESS TEHNOLOGY SRL (CUI 32575937)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.462,21 RON
Data publicării
03.07.2024 14:27
Data finalizării
04.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.462,21 RON