Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie cilindru imprimantă Brother HL 5350DN

Număr anunț
DA20013213
Autoritate contractantă
Comuna Sinpaul (CUI 4546987)
Furnizor / câștigător
7 SISTEM S.R.L. (CUI RO15724168)
Cod CPV
42991500-4 · Piese pentru masini de imprimat sau de legat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396 RON
Valoare finală
396 RON
Data publicării
04.04.2018 14:31
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
09.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.