Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de reevaluare

Număr anunț
DA20014029
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI HARGHITA (CUI 4245755)
Furnizor / câștigător
GERGELY I. IOAN II (CUI 26410691)
Cod CPV
71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare finală
1.350 RON
Data publicării
04.04.2018 15:44
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
09.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.