Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie rotopercutor GBH 4 DFE
- Număr anunț
- DA20018238
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- BRIO-BIT SRL (CUI 4130305)
- Cod CPV
- 42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205,89 RON
- Valoare atribuită
- 205,89 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 11:30
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
205,89 RON
din 205,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro