Ofertă acceptată Cumpărare directă

Terminal de lipire pentru timbre tip LY11 125 de perechi, fabricatie HBM Adezivi Siliconi

Număr anunț
DA20013718
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
Cod CPV
32440000-9 · Echipament telemetric si echipament terminal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212 RON
Valoare atribuită
1.212 RON
Data publicării
04.04.2018 15:15
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212 RON

din 1.212 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.