Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR 100 AH DURABILA TOP CARANDA

Număr anunț
DA20019916
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650,42 RON
Valoare atribuită
650,42 RON
Data publicării
05.04.2018 13:22
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650,42 RON

din 650,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.