Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs Arta Coregrafica
- Număr anunț
- DA20019512
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4221136)
- Furnizor / câștigător
- VENUS PRO TEAM SRL (CUI 34705618)
- Cod CPV
- 92342200-2 · Servicii de scoli de dans modern (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.100 RON
- Valoare atribuită
- 35.100 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 12:56
- Termen limită
- 11.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.100 RON
din 35.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro