Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Folie aluminiu(folie impachetat alimente)
- Număr anunț
- DA20018993
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
- Furnizor / câștigător
- CRIPART CRIS SRL (CUI RO25836223)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.317,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.317,50 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 12:19
- Termen limită
- 11.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.317,50 RON
din 2.317,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro