Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne de porc

Număr anunț
DA20021721
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Batthyany Ignac (CUI 4245127)
Furnizor / câștigător
TARSAK BOLTJA SRL (CUI 22841195)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.963,31 RON
Valoare atribuită
1.963,31 RON
Data publicării
09.04.2018 15:30
Termen limită
14.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.963,31 RON

din 1.963,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.