Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner Compatibil KONICA MINOLTA TN-213
- Număr anunț
- DA20021994
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE CULTURA DÂMBOVITA (CUI 26955672)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,16 RON
- Valoare atribuită
- 878,16 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 08:27
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
878,16 RON
din 878,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro