Ofertă acceptată Cumpărare directă

Populare cu peste a lacului Nistru - Specia Crap

Număr anunț
DA20023089
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
RONA BUSINESS COMPANY SRL (CUI 32229070)
Cod CPV
03311000-2 · Pesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
10.04.2018 10:26
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.