- Număr anunț
- DA20021812
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu PP Camil Ressu (CUI 29095289)
- Furnizor / câștigător
- DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,34 RON
- Valoare atribuită
- 173,34 RON
- Data publicării
- 09.04.2018 23:53
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,34 RON
din 173,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro