Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACOPERITOARE DE PODEA DIN LINOLEUM

Număr anunț
DA20022739
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4266901)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI RO12889617)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180,08 RON
Valoare atribuită
2.180,08 RON
Data publicării
10.04.2018 09:51
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180,08 RON

din 2.180,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.