Ofertă refuzată
Cumpărare directă
produse birou
- Număr anunț
- DA20003070
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Copsa Mica (CUI RO13688751)
- Furnizor / câștigător
- G.G.L.COM SRL (CUI RO16389304)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178,40 RON
- Valoare finală
- 178,40 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 12:16
- Data finalizării
- 10.04.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.