Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pistol refulare apa model Blue Devil BD3012C

Număr anunț
DA20015932
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA GHEORGHE POP DE BASESTI AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627137)
Furnizor / câștigător
BITERA SOLUTIONS SRL (CUI RO30514267)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932 RON
Valoare atribuită
1.932 RON
Data publicării
05.04.2018 09:22
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932 RON

din 1.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.