Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii asistenta tehnica si mentenata soft si ha
- Număr anunț
- DA20020178
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI RO27188870)
- Cod CPV
- 50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.100 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 13:44
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.100 RON
din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro