Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente de protectie

Număr anunț
DA20023711
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC CAMPIA TURZII S.A. (CUI RO7929510)
Furnizor / câștigător
BEST TOOLS SOLUTION SRL (CUI RO18380832)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.950 RON
Valoare atribuită
15.950 RON
Data publicării
10.04.2018 11:16
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.950 RON

din 15.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.