Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plan de urbanism general
- Număr anunț
- DA20021134
- Autoritate contractantă
- Comuna Seaca de Camp Dolj (CUI 5002061)
- Furnizor / câștigător
- CIVIL PROIECT CONSULT SRL (CUI 24669658)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare finală
- 70.000 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 15:53
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.