Ofertă refuzată Cumpărare directă

Zuzu lapte proaspat semidegresat 1.5% 1L

Număr anunț
DA20011179
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SF MUCENIC MINA" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170950)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511400-7 · Lapte semidegresat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,96 RON
Valoare finală
408,96 RON
Data publicării
04.04.2018 11:57
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.