- Număr anunț
- DA20015771
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
- Furnizor / câștigător
- BRAND CLASS COMPLET SRL (CUI 34218876)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.375 RON
- Valoare finală
- 24.375 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 09:12
- Data finalizării
- 10.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.