Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOILER ELECTRIC FERROLI TND 50L
- Număr anunț
- DA20019456
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42161000-5 · Boilere de apa calda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915,96 RON
- Valoare atribuită
- 915,96 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 12:52
- Termen limită
- 15.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
915,96 RON
din 915,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro