Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume fructe si Diverse produse alimentare

Număr anunț
DA20023776
Autoritate contractantă
COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
Furnizor / câștigător
BABY-BUSINESS SRL (CUI RO11309568)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.197,90 RON
Valoare atribuită
2.197,90 RON
Data publicării
10.04.2018 11:20
Termen limită
15.04.2018 17:00
Data finalizării
10.04.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.197,90 RON

din 2.197,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.